Танцювальна гімнастика — аеробіка

Секрет збереження молодості тіла у здоровому способі життя, який включає спорт у різних видах. Одним з найефективніших напрямків є аеробна гімнастика (більш звична назва — аеробіка). Становлення даного вид спорту відбулося у 80-і роки ХХ століття. Саме тоді телебачення дало поштовх розвитку цьому виду вправ, що включає в себе елементи спортивної й художньої гімнастики, акробатики, танців і ранкової зарядки, створювалися різні федерації й асоціації нової спортивної течії. Давайте спробуємо розібратися, чому жінки в усьому світі віддають свою перевагу саме цьому виду фітнесу.

Тренування

Той, хто використовує кисень

Саме так переводиться значення слова «аеробний». Аеробна гімнастика змушує активно включатися в роботу наші легені, прискорює потік крові, запускає обмінні процеси в організмі. Такі вправи використовують кисень у кровообігу людини для виробництва енергії. Аеробні навантаження — це плавання, велосипедний спорт, біг на більші дистанції.

Вправа для зміцнення ніг

 

Відмінність анаеробной гімнастики від аеробної полягає в тому, що ставка робиться на силові тренування, короткі по тривалості, але інтенсивні з використанням грузів для збільшення м’язової маси тіла.

Користь від постійних аеробних тренувань очевидна: збереження еластичності суглобів тіла, стабілізація роботи дихальної й серцево-судинної систем, підвищення рівня витривалості організму в цілому. Завдяки корисним властивостям аеробних занять що нормалізується режим сну, покращується апетит (тут необхідно пам’ятати про збалансований раціон харчування) і, звичайно ж, відбувається спалювання надлишкового жиру.

Нудно не буде!

Аеробна гімнастика багата своїми різновидами. Найбільш популярним видом залишається танцювальна аеробіка. Її користь для організму є значною, адже вона не тільки допомагає зміцнювати м’яза й легені, але й розвиває почуття ритму, піднімає настрій.

Вибір широкий:

  • хай-ло аеробіка;
  • степ;
  • джаз;
  • елементи хіп-хопу.

Вибираючи якийсь танцювальний напрямок, жінки одержують не тільки можливість навчитися красиво рухатися під музику, але й зняти стрес, знизити рівень холестерину й підтримувати м’язи всього тіла в тонусі. Непоганою розрядкою для нервової системи може стати вибір і більш незвичайних гімнастичних вправ, наприклад, це кікбоксинг (або бокс-аеробіка). Такі тренування особливо ефективні для тих, хто бажає скинути зайву вагу.

Нахили

Кому це потрібно?

Заняття спортивною аеробікою корисні для фізичного розвитку дітей. Багато батьків приводять своїх дітей у спортивні секції ще в дошкільному віці. Досвідчений тренер повинен бути строгим, але мудрим наставником, виховуючи в юному спортсменові дисципліну, адже це основа безпеки дитини.

Безумовно, дорослим також потрібно займатися аеробікою. Можна підібрати вправи так, щоб впливати на розвиток будь-яких груп м’язів і суглобів, і навіть органів.

Змагання

Лікарі рекомендують займатися аеробною гімнастикою, якщо у вас проблеми із серцем, є захворювання крові, артрит, гіпертонія або навіть діабет. Звичайно ж, перед заняттями необхідно проконсультуватися зі своїм доктором, особливо якщо у людини виявлено серйозне захворювання. Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя або у вас нестача сил, то ви можете займатися аеробікою не залежно від віку, це хороший спосіб підтримувати здоров’я.

Ссылка на основную публикацию