Танцювальна гімнастика — аеробіка

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Секрет збереження молодості тіла у здоровому способі життя, який включає спорт у різних видах. Одним з найефективніших напрямків є аеробна гімнастика (більш звична назва — аеробіка). Становлення даного вид спорту відбулося у 80-і роки ХХ століття. Саме тоді телебачення дало поштовх розвитку цьому виду вправ, що включає в себе елементи спортивної й художньої гімнастики, акробатики, танців і ранкової зарядки, створювалися різні федерації й асоціації нової спортивної течії. Давайте спробуємо розібратися, чому жінки в усьому світі віддають свою перевагу саме цьому виду фітнесу.

Тренування

Той, хто використовує кисень

Саме так переводиться значення слова «аеробний». Аеробна гімнастика змушує активно включатися в роботу наші легені, прискорює потік крові, запускає обмінні процеси в організмі. Такі вправи використовують кисень у кровообігу людини для виробництва енергії. Аеробні навантаження — це плавання, велосипедний спорт, біг на більші дистанції.

Вправа для зміцнення ніг

 

Відмінність анаеробной гімнастики від аеробної полягає в тому, що ставка робиться на силові тренування, короткі по тривалості, але інтенсивні з використанням грузів для збільшення м’язової маси тіла.

Користь від постійних аеробних тренувань очевидна: збереження еластичності суглобів тіла, стабілізація роботи дихальної й серцево-судинної систем, підвищення рівня витривалості організму в цілому. Завдяки корисним властивостям аеробних занять що нормалізується режим сну, покращується апетит (тут необхідно пам’ятати про збалансований раціон харчування) і, звичайно ж, відбувається спалювання надлишкового жиру.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Нудно не буде!

Аеробна гімнастика багата своїми різновидами. Найбільш популярним видом залишається танцювальна аеробіка. Її користь для організму є значною, адже вона не тільки допомагає зміцнювати м’яза й легені, але й розвиває почуття ритму, піднімає настрій.

Вибір широкий:

  • хай-ло аеробіка;
  • степ;
  • джаз;
  • елементи хіп-хопу.

Вибираючи якийсь танцювальний напрямок, жінки одержують не тільки можливість навчитися красиво рухатися під музику, але й зняти стрес, знизити рівень холестерину й підтримувати м’язи всього тіла в тонусі. Непоганою розрядкою для нервової системи може стати вибір і більш незвичайних гімнастичних вправ, наприклад, це кікбоксинг (або бокс-аеробіка). Такі тренування особливо ефективні для тих, хто бажає скинути зайву вагу.

Нахили

Кому це потрібно?

Заняття спортивною аеробікою корисні для фізичного розвитку дітей. Багато батьків приводять своїх дітей у спортивні секції ще в дошкільному віці. Досвідчений тренер повинен бути строгим, але мудрим наставником, виховуючи в юному спортсменові дисципліну, адже це основа безпеки дитини.

Безумовно, дорослим також потрібно займатися аеробікою. Можна підібрати вправи так, щоб впливати на розвиток будь-яких груп м’язів і суглобів, і навіть органів.

Змагання

Лікарі рекомендують займатися аеробною гімнастикою, якщо у вас проблеми із серцем, є захворювання крові, артрит, гіпертонія або навіть діабет. Звичайно ж, перед заняттями необхідно проконсультуватися зі своїм доктором, особливо якщо у людини виявлено серйозне захворювання. Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя або у вас нестача сил, то ви можете займатися аеробікою не залежно від віку, це хороший спосіб підтримувати здоров’я.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию