Грибок для гімнастики — характеристики і власноручне виготовлення

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Заняття гімнастикою зміцнюють здоров’я, гармонійно розвивають координацію й спритність рухів, рівновагу, формують красиву й правильну поставу, мускульний корсет, забезпечують хороший обмін речовин, здорову нервову систему. Гімнастика рекомендується як дорослим, так і дітям, чоловікам і жінкам, здорови і хворим, молодим і старим. Гімнастичних вправ так багато, а можливості їх комбінування й регулювання навантажень настільки великі, що ця спортивна дисципліна є одним із найращих кращих, найдоступніших і найбільш гармонійним засобом фізичного розвитку.Спортивна школа

Устаткування

Існує декілька видів гімнастики:

  1. Загальнорозвиваюча (гігієнічна й атлетична) – сприяє зміцненню й розвитку здоров’я, допомагає освоїти певні види рухів, покращити фізичну підготовку.
  2. Спортивні види (спортивна й художня, акробатика) – найбільш красивий, популярний і видовищний спорт, з 1896 року включений в програму Олімпійських ігор.
  3. Прикладні види (лікувальна, виробнича, професійно-, военно- і спортивно-прикладна гімнастики) – допомагають опанувати різними професіями, удосконалювати в навчанні необхідні навички. Лікувальна гімнастика відновлює здоров’я й працездатність після захворювань.
  4. Тренажер

У багатьох видах гімнастики застосовуються спеціальні тренажери, устаткування, предмети; мабуть, будь-яка людина назве найвідоміші: бруси, кільця, турніки, обручі, булави, стрічки.

Однак більшість тренажерів повною мірою можна використовувати лише в спортивному залі; у квартирі або вдома їх, на жаль, важко застосувати через обмежений простір або необхідність установки спеціальних і додаткових спортивних тренажерів.

Особливо важливо надати дітям можливість регулярно тренуватися в зручній і звичній обстановці.

Тренажерний гриб

Тим часом, існує тренажер, який можна комфортно й повноцінно використовувати в будь-якій квартирі, будинку, на дачі, навіть на відкритому повітрі. Це – гімнастичний грибок, зручний і доступний тренажер для відпрацьовування багатьох вправ – оборотів, кіл двома й кіл Деласала, махових вправ. Він не займає багато місця; його користь відчувається в будь-якому віці, особливо для дітей, у яких це пристосування розвиває координацію й орієнтацію в просторі.

Конструкція й матеріали досить прості. Основна частина гімнастичного грибка – це сфера, найчастіше, діаметром 600 мм або 900 мм.

Залізний

Сфера («капелюшок») грибка може як розміщатися прямо на підлозі, так і бути закріпленою на стійці («ніжці»), з’єднаної з основою-опорою конструкції.

У різних моделях гімнастичного грибка на сфері закріплюється одна або дві пластикові ручки; «капелюшок» буває правильної кулястої форми, або бути плоским, «прим’ятим». Зустрічаються моделі, що обертаються довкола вертикальної осі.

Опора може бути у вигляді кола або у вигляді хрестовини.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Для зм’якшення й додання грибку пружності застосовується наповнення з пінополіуретану (поролону). Оббивка виконується з дерматину, штучної або натуральної шкіри, замші.

Незважаючи на те, що в гімнастичному грибку не використовуються дорогі матеріали, вартість красивих моделей рідко буває нижчою за 3000  гривень, тому може виникнути закономірне питання, чи можна виготовити цей спортивний снаряд самому.

Власноручне виготовлення

Можна виготовити тренажер власними силами? Так, при наявності навичок і бажання майструвати, цілком можливо виготовити грибок гімнастичний своїми руками. Ми розповімо, як зробити цей тренажер самостійно.

Будуть потрібні: матеріал для металевого каркаса, фанера не менш 22-25 мм, поролон, оббивна тканина, клей, саморізи.

 

Для виготовлення гімнастичного грибка, спершу робіть металевий каркас сфери необхідного діаметра, на кій напівсфері фанерні сектори-пелюстки. Зверху сферу обклейте шаром (шарами) пінополіуретану. Конструкцію обтягніть матерією, використовувати зносостійкі й екологічні матеріали.

Тренажер на ніжці виготовляється шляхом закріплення сфери на стійці необхідної висоти й установці на опорі за допомогою зварювання, або іншими способами, що забезпечують стійке й надійне з’єднання. При виготовленні моделі з рухливим майданчиком використовуйте обертові шарнірні з’єднання.

Вгорі сфери можна встановити одну або дві пластикові ручки. Стійку й опору також можна драпірувати. На ніжки або опору знизу можна приклеїти протиковзкі прогумовані «підошви».

Конструкція повинна витримувати різноспрямовані динамічні навантаження.

Таким чином, грибок для гімнастики – компактний, доступний, зручний і корисний тренажер, можна зробити самостійно за короткий строк. Виготовлення гімнастичного грибка своїми руками не викличе значних витрат, при цьому будуть реалізовані індивідуальні побажання й конкретні особливості.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию