Хто з Росії поїде на Олімпіаду в Токіо 2020 — гімнастика, акробатика, батут

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Літня Олімпіада в Токіо пройде з 24 липня по 9 серпня 2020. Відбіркові тури на Олімпіаду в самому розпалі. Деякі кандидатури вже вирішені, але до літа ще можливі зміни. Хто поїде на Олімпіаду в Токіо 2020 в складі російської збірної з художньої гімнастики, спортивної гімнастики, спортивної акробатики, стрибків на батуті?

Чемпіонки

Художня гімнастика

Діна Аверіна

У 16 років стала чемпіонкою Москви, на Кубках світу в Берліні і Будапешті завойовувала золото за всі види вправ, крім другого місця за стрічку. Гран Прі в Москві приніс дівчині вищу оцінку за вправу з булавами. У фіналі їй підкорилася і стрічка. Тільки виступ з м’ячем принесло Діні срібло. У Франції дівчина заробила 4 золота і одне срібло за вправу зі стрічкою. Діну назвали найкращою спортсменкою ігор на Кубок Європи в 2019 році в Білорусії. Гімнастка отримала чотири медалі, дві золоті, срібну і бронзову.

Аріна Аверіна

Конкурує з сестрою. З Португалії привезла 5 золотих медалей з усіх дисциплін.

За результатами чемпіонату Європи з художньої гімнастики в Азербайджані Діна і Аріна Аверіни отримали право участі в Олімпіаді 2020.

Лала Крамаренко

Уродженка Баку в 2014 році приїхала в Новогорськ, тренувалася у Ляйсан Савицької. Дебютантка легко взяла першість Москви. На чемпіонаті Росії лідирувала три роки. На чемпіонаті Європи завоювала три золота, а в 2019 в своїй віковій групі стала дворазовою чемпіонкою світу. На думку Маргарити Мамун, у Крамаренко всі шанси на поїздку в Токіо-2020.

Лала Крамаренко

Спортивна гімнастика

Лілія Ахаїмова

Народилася в Санкт — Петербурзі, майстер спорту і чемпіонка Європи в командному заліку. За вільними вправами в 2017 році стала чемпіонкою Росії. Володарка Срібного і бронзового Кубків Росії. У 2018-му в Досі і в 2019 в Штутгарті принесла срібло в командній першості.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ангеліна Мельникова

Уродженка Воронежа в 19 років має звання заслуженого майстра спорту зі спортивної гімнастики. На XXXI Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро принесла команді срібло, на чемпіонаті світу бронзу. Тричі чемпіонка Європи та Російської Федерації.

Микита Нагорний

Уродженець Ростова-на-Дону, в 22 роки заслужений майстер спорту Росії.На Олімпіаді влітку 2016 року завоював срібну медаль. Двічі завойовував титул чемпіона світу і шість разів ставав чемпіоном Європи і Росії.

Микита Нагорний

Спортивна акробатика

Кирило Старцев та Вікторія Аксьонова

Змішана пара Кирило Старцев і Вікторія Аксьонова дворазові чемпіони Європи в Білорусії. В їх активі золото в багатоборстві, лідерство в динамічних вправах і срібна медаль в балансуванні.

Кирило Старцев та Вікторія Аксьонова

Стрибки на батуті

Юдін Андрій

Уродженець Тольятті в стрибках на батуті з 2003 року. Носить звання срібного призера чемпіонату Європи в 2014 році.

Віра Белянкіна

Уродженка Санкт-Петербурга, майстер спорту Віра Белянкіна володар бронзи в індивідуальних стрибках на батуті на III Олімпійських іграх для юніорів в Буенос-Айресі влітку 2018 року. Віра і її тренер Олена Миколаївна Федоренчик націлені на перемогу в Олімпіаді в Японії.

За словами тренера Ірини Вінер, в Токіо поїдуть тільки переможці відбіркових турів.

Віра Белянкіна

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию