Як обрати гімнастичний м’яч з рельєфною поверхнею

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

М’яч для гімнастики або фітбол спершу був розроблений для реабілітації пацієнтів після травм хребта. Але вже незабаром можливості цього простого снаряда почали використовувати люди всіх груп здоров’я. Його успішно застосовують як для розробки ушкоджених м’язів і суглобів, так і для занять цілком здорових спортсменів. Масажний м’яч для гімнастики має рельєфну поверхню, яка при виконанні вправ впливає на шкіру й, таким чином, сприяє поліпшенню кровообігу.

Для фітнесу

Для чого потрібний фитбол

Гімнастичний м’яч став незамінним атрибутом для:

 • занять пилатесом;
 • фітнес тренувань;
 • боротьби із зайвою вагою;
 • виправлення постави й відновлення функцій опорно-рухового апарата;
 • лікування варикозу й гіпертонусу м’язів;
 • нормалізації роботи серцево-судинної системи;
 • простої гімнастики вагітних жінок (без складних вправ);
 • уроків гімнастики, спортивно-розважальних занять, масажних процедур у дітей з перших тижнів життя.

Фітбол з масажним ефектом дозволяє не просто займатися спортом, він поліпшує кровопостачання м’язів і підшкірно-жирового шару, зміцнює хребет, піднімає тонус, та й самі тренування стають веселими й різноманітними.

Заняття

Як вибрати

Вибираючи гімнастичний м’яч масажний потрібно врахувати лише кілька моментів:

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

 • розмір;
 • матеріал, з якого виготовлений снаряд;
 • рельєфні елементи.

Зарядка

Діаметр фітбола прямо залежить від росту дорослої людини (для немовлят можна брати будь-який, ріст не враховується). Щоб обрати снаряд необхідного розміру, просто сядьте на нього. Якщо ноги стоять на підлозі під прямим кутом — це оптимальний варіант. Обов’язково врахуйте максимально припустиме навантаження, зазначене виробником. Чим воно більше, тем краще. Цей параметр значно впливає на ціну, тому, вибираючи реманент для дитини, можна суттєво заощадити, оскільки дитина не буде створювати серйозного навантаження. Однак врахуйте, що вам, можливо, теж захочеться позайматися на дитячому м’ячику, тому бажано брати максимально допустиме навантаження із запасом.

М’ячі робляться із силікону, гуми, або інших синтетичних сполук, у цьому розбиратися немає особливої потреби, однак у більш відповідального виробника матеріал виготовлення повинен проходити випробування і є менша імовірність алергічної реакції, яку можна отримати при контакті з матеріалом матеріалу, з якого зроблений м’яч. Потрібно дивитися на якість швів і наявність антирозривної системи. Перші повинні бути гладкими й непомітними, друга просто бути присутньою, адже почути оглушливий вибух на тренуванні замість скромного шипіння не зовсім приємно.

Форма може бути класичної кулястою або трохи овальною (овальні м’ячі більш стійкі). Наявність додаткових елементів у вигляді ручки або ріжків практично не впливає на функціональність гімнастичного снаряда, хоча малята із задоволенням за них тримаються. Розмір і форма масажного рельєфу підбираються індивідуально. Для дітей можна підстелити пелюшку, якщо сумніваєтеся в комфорті під час занять.

Тренування

Комплекс вправ на фітболі підбирає лікар або тренер індивідуально. Можна й самостійно розробити для себе навантаження. Загальні правила занять досить прості:

 • займатися потрібно регулярно, не менш як 3 рази на тиждень;
 • тренування повинні бути в міру тривалими (щоб відчувалася легка втома);
 • перш ніж почати інтенсивні заняття, потрібно розігріти м’язи.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию