Як вибрати мат для гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Заняття спортом — гімнастика, зарядка, фітнес широко розповсюдженні. Щоб займатися, потрібні гімнастичні мати. Вони застосовуються при оснащенні спортзалів, а також ними можна користуватися вдома. Певні види гімнастичних матів використовуються у спортивних і фітнес клубах.

Інвентар

Особливості виготовлення

Існує декілька різновидів матів. Класичний гімнастичний мат — це м’який наповнювач, який вкритий чохлом — тент-тканини чи вініл-шкіри. Тент — це практична тканина, яка виготовляється із синтетичного волокна зі спеціальним покриттям. Матеріал має багато переваг — стійкість до перепадів температур, стійкість до вигорання на сонці, висока міцність, стійкість до стирання, також при багаторазових перегинаннях не утворюються заломи.

Спортивне покриття підлоги

При застосуванні для чохла вініл-шкіри, яка виготовляється нанесенням монолітного покриття із полівінілхлорида на спеціальну тканину, відзначаються такі переваги, як стійкість до вологи, стійкість до забруднення, якщо потрібно, можна досить просто очистити поверхню за допомогою вологої тканини.

Обидва види покриттів можна випускати в різноманітній кольоровій гамі, яку легко коректувати у залежності від замовлень чи попиту. Чохли мають зручні застібки у вигляді липучок чи блискавок.

Найчастіше як наповнювач використовується поролон. Для матів, які використовуються для тренувань дітей, існують особливі норми. Густина повинна складати від 12 кілограмів на квадратний метр, при цьому висота мату повинна складати не менше десяти сантиметрів.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Види виробів

Існують наступні види гімнастичних матів:

  1. Мат гімнастичний складний складається з певної кількості блоків, які міцно з’єднані між собою. При необхідності може використовуватися як суцільне покриття на підлогу. Розкладний мат зручний при зберіганні, тому його часто обирають для домашнього використання і застосовуються у невеликих спортзалах. Щоб скласти або розкласти, потрібно декілька нескладних маніпуляцій, з якими справляються навіть діти.
  2. Полівалентні мати представляють собою основу, до якої прикліпляються за допомогою ліпучки мати у вигляді фігурних блоків. Ці блоки можна прикріплювати у різному порядку, тому їх зручно розміщувати в залі.
  3. Мати танграм переважно використовуються для дітей, вони складаються із семи модулів. Мати танграм призначаються для розвивальних занять, їх рекомендується використовувати у дитячих садках, дитячих ігрових центрах, в домашніх умовах. Діти переважно найбільшу частину вільного часу проводять у рухливих іграх, мати допомагають цим іграм стати безпечнішими.
  4. Для простих вправ можно використовувати надувний матрас чи каремат, але вони підходять тільки для статичних вправ і то тільки для того, щоб ізолювати організм від холодної чи брудної підлоги.

Покупка

Грамотним рішенням стане покупка гімнастичного мата, який не вимагає багато місця у приміщенні і допоможуть в домашніх умовах організувати імпровізований спортзал чи дитячий куточок. Найбільш зручними є гімнастичні мати, спроектовані спеціально для дитячого спортивного куточка. Великий вибір різних кольорів дозволяє вибрати мат під колір інтер’єру приміщеня.

Від вибору мату буде залежати здоров’я і безпека. Тому у продавця можна спитати документи на товар, щоб пересвідчитися, що матеріали, з який вироблений мат, є безпечними і екологічно чистими, не представляють загрози для здоров’я. Документація особливо потрібна державним закладам. Але і приватним особам слід задуматися про якість спортивного приладдя і наявність до нього документів.

Коврик

Не потрібно надавати офіційним паперам вирішального значення, оскільки вони можуть відповідати якісному товару, який можна підмінити при продажу. Потрібно уважно оглянути виріб — чи немає різкого запаху, чи матеріал міцний, чи немає заводського браку. Фарба не повинна облітати і залишати сліди на підлозі. Ретельність при виборі допоможе зберегти здоров’я, оскільки організм безпосередньо контактує з виробом, а частинки фарби і синтетичного наповнювача можуть з повітрям проникати в організм через легені, викликаючи алергію та інші наслідки контакту з хімічною речовиною.

Мати потрібні у школах, санаторіях, різхних дитячих і спортивних закладах, а також купуються для дому, щоб проводити тренування у звичних і комфортних умовах.

Матраси

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию