Палки-стоялки для гімнастичних та акробатичних вправ

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Акробати й гімнасти для відпрацьовування різних елементів використовують стоялки гімнастичні або акробатичні тростини. Вони використовуються не тільки в процесі тренувань, але й на спортивних змаганнях і циркових акробатичних шоу. Їхня конструкція дуже проста — звичайно це просто дві (рідше три) металеві палички з дерев’яними кубиками, які закріплені на одній загальній платформі. За допомогою акробатичних і гімнастичних тростин-стоялок можна робити різні статичні вправи, для яких потрібна хороша координація. Для подібних трюків також потрібна серйозна силова підготовка, яка досягається наполегливими тренуваннями.

В цирку

Види

Снаряди відрізняються за матеріалами й розмірами. По висоті вони випускаються від 25 сантиметрів (в основному дитячі) до 60 сантиметрів. Хоча в більшості циркових стійок висоту можна регулювати, але ручне регулювання обмежене, тому, для професійних цілей, краще купувати відразу комплект тростин з різною висотою. Стандартизована спортивна ширина між тростинами — 55 сантиметрів, але її легко можна регулювати.

Металеві

Платформа й тростини, як правило, виконані з металу (в основному використовується нержавіюча сталь), а кубики — з дерева твердих сортів (наприклад сосни), відполірованого до абсолютної гладкості. Дерев’яні дощечки можуть різнитися не тільки за розмірами, але й по формах — прямокутники можуть бути скошеними або з округленими краями й кутами.

У продажі можна знайти гімнастичні стоялки із двома тростинами або із трьома. Платформи, крім стандартних металевих, бувають круглими, на ніжках (схожі на звичайний круглий столик). Круглі стоялки — багатомісні й призначено для виступу декількох спортсменів одночасно. Ніжки виготовлені зі сталі, а платформа, на якій закріплені тростини — з відполірованого дерева. Випускають також і однотростеві стоялки або маленькі дерев’яні, схожі на цеглинку з ручкою, або на шухлядку для інструментів. Куплене в магазині (у тому числі онлайн) спортивне устаткування поставляється в розібраному виді, але його дуже просто зібрати.

Використання

Стоялки використовуються для відпрацьовування ручної еквілібристики — вправи добре розвивають мускулатуру й силу всього тіла, а також учать тримати рівновагу. Використання еквілібристичних елементів у циркових акробатичних виставах виглядає дуже ефектно й захоплююче.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Для трюків

Останнім часом їх активно використовують у культурі Workout – це любительський вуличний спорт, який стрімко розвивається, ним займаються на вулиці, відкритих спортивних майданчиках або в парках. Воркаутери, або вуличні акробати — як вони себе називають, виконують різні гімнастичні вправи на землі, без використання якого-небудь устаткування, або на брусах, турніках і інших снарядах, до яких останнім часом додалася й стоялка.

Цей аматорський рух підвищив популярність фізичної культури серед молоді, акробатичні стоялки теж стали популярнішими,  ставши розповсюдженим снарядом у Воркауті, особливо в одній з його різновидів — Handstand (у цьому різновиді використовуються саме статистичні й еквілібристичні елементи).

Покупка

Акробатичні й гімнастичні тростини (стоялки) продаються в більшості спортивних магазинів, також їх можна знайти й в онлайн магазинах, що торгують спортивним спорядженням. Схема конструкції снаряда складена таким чином, що її дуже просто розбирати й збирати. У розібраному виді вона досить компактна й має легку вагу, що дуже зручно при перенесенні стоялки з місця на місце.

Для виступів

Найчастіше у магазинах можна знайти тростини висотою в 25, 30, 40 і 60 сантиметрів, але якщо вам потрібний якийсь інший, специфічний вид або розмір — ви можете замовити індивідуальний снаряд будь-якої форми, розміру, і з будь-якою кількістю тростин.

До речі, стоялки підходять і для домашніх тренувань. Заняття цим видом спорту підвищують фізичну силу й витривалість, а також почуття балансу (контролю над власним тілом). Не зайвим буде сказати, що потрібно дотримуватися правил безпеки, оскільки на цьому акробатичному снаряді можна отримати серйозні травми.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию