Особливості і вибір гімнастичних петель

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Сучасний фітнес може запропонувати кожній людині багато тренажерів і спортивних снарядів для підтримки тіла в хорошій фізичній формі. Одними з найбільш популярних тренажерів є підвісні гумові петлі. Їхня компактність дозволяє проводити тренування удома, на роботі, на вулиці, а також у поїздках. Використовуючи під час тренувань на гумових петлях і на ременях з петлями TRX, 4dpro вагу власного тіла, можна вдосконалювати різні групи м’язів, особливо зручно тренувати руки, плечі, торс, прес.

Вправи

Зручність

Еластичний тренажер являє собою гумові ремені з петлями й фактично є заміною гімнастичних кілець. Він зручний у кріпленні, яке можна робити на штангах і турніку, стелі, стінах, дверях і навіть на гілці дерева. Петлі можуть зовні відрізнятися, але це не впливає на принцип використання.

Заняття з ременями, які створюють опір завдяки вазі тіла, покращують роботу зв’язкового апарата й суглобів, розвивають стабілізуючі м’язи (м’язи, які фіксують частини скелету, але не приймають участь в русі). Гімнастичні підвісні петлі потрібні тим, кому для роботи потрібна фізична сила, тому вони популярні у спортсменів, акторів, каскадерів, артистів цирку.

Тренажер

Історія

Різні мотузки й гаки, які були знайдені при розкопках, привели археологів до думки, що подібний вид вправ використовувався давно. Крім цього заняття з використанням лише своєї ваги за допомогою мотузок був описаний у писемних джерелах XVII століття. Акробати минулого також застосовували подібні способи тренування.

Планка

Одним з перших, хто тренувався з ременями, був американський морський піхотинець Ренді Хетрік. Завдяки ньому, морскі піхотинці середини 90-х років ХХ століття підтримували хорошу фізичну форму, використовуючи парашутні лямки замість ременів.

Зараз даний тренажер широко відомий і випускається багатьма брендами, наприклад, популярні петлі 4dpro. У минулому він розроблявся спеціально для спецназу й морської піхоти США брендом TRX. На початку ХХІ століття торговельна марка TRX випустила багато відеоуроків, за допомогою яких можна було займатися вдома. Тренування на ременях і зараз широко застосовуються в американській армії, спортсменами, а також у багатьох школах Європи й США.

Різновиди гумових стрічок і як вибрати

Стандартні петлі для тренувань являють собою смуги різної ширини з високоміцного латексу, довжиною в 1 метр, можуть розтягуватися до 3 метрів, можуть бути з рукоятками й без, відрізнятися кріпленням. Також гумові стрічки мають різний ступінь опору, що виражається кольором і шириною, як, наприклад, петлі, які випускаються компанією WORKOUT. Чим ширше стрічка, тим більше опір. Відповідно, купуючи атлетичні стрічки, потрібно враховувати свій рівень фізпідготовки, якими вправами потрібно заматися.

Існує також петлеве обладнання з рухливим блоком, який дозволяє виконувати до 100 різних вправ у різних напрямках. Наявна нестабільність рухів через даний блок, ускладнює вправи, що допомагає в розвитку координації й сили м’язів.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Спортивний зал

Порівнюючи петлі 4dpro і TRX, можна сказати, що мають більшу еластичність. Загалом, ефективність обох схожа, але тренажер 4dpro має більшу функціональність. Вбудовані гумові вставки 4dpro допомагають покращити координацію, підвищити еластичність зв’язок, м’язів, дають навантаження на суглоби і хребет. Тренажер використовується в програмах реабілітації, при лікуванні неврологічних розладів, допомагає відновити рухливість лежачим пацієнтам.

Також петлями називають невеликі смужки з міцної тканини, які утримують руку на турніку під час складних вправ.

Для перекладини

Чим хороший тренажер

Гумовий тренажер дає можливість тренувати різні частини тіла. До того ж заняття можуть проводитися не тільки новачками з хорошою фізичною підготовкою або без неї, але й професіоналами, як дорослими, так і в підлітковому віці.

Гумовий джгут

Атлетичні ремені мають наступні переваги:

 • універсальність, можна виконувати багато вправ
 • зручність у використанні, легкість при першому застосуванні
 • можливість зміни навантажень за рахунок збільшення й зменшення інтенсивності, швидкості виконання вправ
 • надійність, карабін витримує до 180 кілограмів
 • задіюється більша кількість м’язів, ніж при заняттях на статичних тренажерах
 • низька ймовірність отримання травми
 • найбільш вигідне придбання за ціною
 • якість і довговічність при регулярному використанні.

Основи тренінгу з ременями

У цей час розроблене багато тренувальних систем, у які входять основні вправи:

 • підтягування
 • віджимання
 • присідання
 • вправи з опорою (тяга до пояса, імітація гантелі, підйоми ніг).

Для новачків і для занять фітнесом підходять вправи:

 • класичне віджимання
 • горизонтальний жим стоячи
 • розгинання рук через голову стоячи.

Важливо перед тренуванням провести розминку, починати потрібно з невеликих навантажень, щоб організм звик. Перші результати можна спостерігати через три тижні. Потрібно виконувати вправи плавно, спокійно, без різких рухів, щоб пошкодити зв’язки. Не потрібно перевантажувати себе тренуваннями, оскільки складні фізичні вправи можуть негативно впливати на серцево-судинну систему.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию