Займаємося оздоровчою гімнастикою Табата

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ви мрієте про струнке й підтягнуте тіло, але у вас бракує часу на походи в спортзал? Тоді вам не підходять класичні вправи. Ефективним рішенням є гімнастика табата! Вона дозволить вам добитися результату за короткі строки й не займе багато часу. Для заняттям табата вам не знадобитися дорогі механізми. Тільки ваше бажання! Система японської гімнастики названа на честь її творця – Ідзуми Табата. Методика японського вченого для оздоровлення й приведення м’язів тіла в тонус зародилася в місті Канойя-Ши декілька десятків років тому.

Трюк

Користь для схуднення й здоров’я

Гімнастика для схуднення табата кардинально змінила думку людей про схуднення. Використовуючи систему табата можна скинути зайву вагу (до 4 кг) за один тиждень. При цьому немає необхідності цілодобово займатися виснажливими тренуваннями. На все тренування ви витратите не більш як 4 хвилини!

Тренування необхідно виконувати точно за часом: 20 секунд ви виконуєте вправу з віддачею по максимуму, а після відпочиваєте 10 секунд. Виконувати потрібно 8 циклів – це стандартний спосіб виконання гімнастики табата для схуднення.

Якщо людина якісно виконує всі вправи, то через добу вже спалюється від 200 г до 500 г жиру. Для цього необхідно чергувати відпочинок з максимальним навантаженням протягом 4 хвилини на добу.

Тренування Табата принесуть результат швидко й без застосування лікарських препаратів. Суть японської гімнастики полягає у використанні більшості м’язів одночасно й максимально ефективно.

Комплекс вправ

Протипоказання

При заняттях японською гімнастикою організм людину отримує сильне навантаження, тому існують певні протипоказання. Непідготовленим людям слід уникати надто інтенсивних тренувань. Після тренувань відчувається сильна втома.

Система табата протипоказана людям, які мають порушення в роботі серця. Перед початком тренувань за японською методикою необхідно відвідати кардіолога й переконатися, що ваше серце в порядку. Перед початком тренувань ви повинні зрозуміти, яка мета виконання виснажливих вправ? Підготовлені ви фізично чи ні? Наскільки м’язи тіла готові до інтенсивних тренувань?

Харчування

Будь-яке схуднення неможливе, якщо харчування й фізичні навантаження не пов’язані між собою. Якщо правильно харчуватися, але уникати навантажень, ви не схуднете. У той же час, якщо займатися табато, але харчуватися не відповідно, те схуднення стане неможливим.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Тому розглянемо кілька правил харчування при схудненні з табато:

 • пити багато води;
 • відмова від білого борошна повністю;
 • часткова відмова від цукру;
 • не їсти смаженого;
 • вживаємо варену їжу (запечену й парову теж можна);
 • їсти якнайбільше ягід, овочів і фруктів;
 • усі молочні продукти по жирності повинні бути нижче 5%;
 • не купуємо знежирені продукти.

Також ви для схуднення ви повинні відмовитися від експрес-їжі, солодкої газованої води і ненатуральних соусів.

Тренування

Тренування для початківців

Щоб новачкам перейти до посилених занять, бажано спершо займатися за індивідуальним курсом. Табата для початківців містить у собі нескладні вправи, доступні для всіх:

 1. Присідання. Руки за головою, ноги на ширині плечей, виконуємо чіткі присідання й випрямлення в стрибку.
 2. Скручування рук.
 3. Підтягування колін до грудей по черзі.
 4. «Ножиці» ногами.
 5. «Велосипед».
 6. Віджимання.
 7. Прес.
 8. Стрибки на скакалці.
 9. Скручування верхньої половини тіла.

За твердженням фахівців, після занять гімнастикою табата живіт стає міцним і підтягнутим вже через 3 тижні. Цей факт легко перевірити, адже почати займатися табатою для схуднення може будь-який бажаючий.

Для м'язів преса

Вправи

У системі табата важливо включати в процес усі групи м’язів. Перед тренуванням необхідно зробити зарядку – розігрів. Вона може виконуватися за допомогою розтяжки або стрибках на скакалці. Вправи для кожної групи м’язів займають 4 хвилини.

Усі вправи для жінок підрозділяються на тренування преса, для схуднення живота, різноманітні вправи для талії, а також вправи для рук і ніг.

Чоловіки теж звертаються до розглянутої методики, адже, витрачаючи на тренування всього 4 хвилини в день, можна досягти хорошого результату по тренованості, також може почати худнути, а це повинно позитивно відобразитися на здоров’ї.

Основними вправами для чоловіків є: тренування для рельєфу преса й схуднення живота, вправи для талії, рук, ніг.

Заняття можна проводити під музику, яка може бути як спокійною, так і ритмічною, танцювальною.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию