Особливості гімнастичного жгута

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Джгут гімнастичний — ручний спортивний тренажер, який застосовується в різних видах спорту для силових тренувань, допомагаючи розвивати силу й витривалість спортсмена. Зазвичай снаряд виготовлений з гуми. Тренування зі спортивним джгутом дуже ефективні, тому спортсмени застосовують його для розминки й спеціальної підготовки.

Тренажер

Застосування в спорті

Вправи із джгутом підходять для спортсменів, що займаються такими спортивними дисциплінами як: важка атлетика, боротьба, бокс. В інших видах спорту також присутні вправи без обтяжень із використанням еспандерів, це можуть бути:

  • змішані єдиноборства;
  • кікбоксинг;
  • самбо;
  • дзюдо;
  • плавання;
  • зимові види спорту.

Комплекс вправ

Використовуючи гімнастичний джгут, людина з будь-яким ступенем спортивної підготовки може виконувати силові вправи. За допомогою цього пристосування тренуватися можна удома, заощаджуючи час і гроші на відвідуваннях тренажерних залів. Цей інвентар добрий ще й тим, що з його допомогою можливо підібрати потрібну силу навантаження під індивідуальні потреби. Навантаження знижується або збільшується шляхом зміни сили натягу гумового джгута. Багато професійних лижників, борці, стрибуни у воду, плавці проводять силові тренування, використовуючи тільки даний снаряд.

 

Характеристики

Гумовий джгут — прекрасний засіб для тренувань. Його ціна значно нижча від багато якого іншого спортивного спорядження, вона обумовлюється розтяжністю снаряда. Чим жорсткіший гумовий джгут, тим більше він буде коштувати. Алергік з індивідуальною непереносимістю латексних матеріалів може придбати джгут, що їх не містить.

Існують джгути у вигляді вісімки або кола, що підходять майже для будь-яких вправ і вирізняються компактністю й зручністю у використанні. Також є порожні й плоскі еспандери. Вибирати форму снаряда слід, виходячи із загальної фізичної підготовки. Купуючи джгут, потрібно брати до уваги, що чим більша його товщина й менше довжина, тем складніше його розтягувати. Є багато видів гумових еспандерів, які використовують для силових вправ. Моделі, що вирізняються найбільшою зручністю використання, оснащені ручками з металу або пластику.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Якщо немає можливості придбати професійний інвентар, можна замінити його звичайним бинтом з гуми, що продаються в будь-якій аптеці. Навіть використовуючи подібний снаряд, зроблений своїми руками, можна розвити поверхневі м’язи спини (вправа «тяга верхнього блоку»), живота й інших видів мускулатури.

Тренування

Вправи

У важкій атлетиці даний інвентар найчастіше знаходить застосування у вигляді додаткового навантаження в крайній точці траєкторії руху. Замість джгута можна скористатися ланцюгом. Його застосовують у наступних вправах: жим штанги лежачи й у нахилі, армійський жим, присідання зі штангою на плечах, тяга до підборіддя й у багатьох інших.

Для новачків джгути корисні у складних силових тренуваннях, для яких потрібна серйозна підготовка. Наприклад, підтягуватися буде не так важко, якщо закріпити джгут на турніку й ногах. Пристосування знизить тиск тіла на опору, а також дасть можливість підтягнутися більшу кількість разів. Джгут має багато корисних функцій.

У результаті тренувального процесу з еспандером людина стає більш витривалою і фізично підготовленою. Зі джутом тренуються як починаючі, так і професійні спортсмени. Результативність тренувань із джгутом пояснюється тим, що він створює для м’язової тканини значний опір, притому імовірність ушкоджень зводиться до мінімуму. Ще одна перевага — відсутність зайвих навантажень на суглоби. Завдяки цьому вправи із джгутом дозволені людям, яким протипоказані активні тренування.

Особливості використання

У порівнянні з ізотонічними тренажерами, наприклад, блоками, вільними грузами або машинами, головний плюс гімнастичного джгута — це змінний лінійний опір: чим сильніше натягається еспандер, тем більшим стає його опір. На блоці опір не міняється. Змінний лінійний опір дозволяє задіяти швидкі волокна м’язів, збільшити їхню масу. При змінному лінійному опорі найбільше навантаження виникає після завершенню дії, що дає можливість точкової проробки різних груп мускулатури. Виконуючи махи в сторони із джгутом, можна ефективно зміцнити внутрішню частину великих грудних м’язів.

Не слід забувати про запобіжні заходи. При використанні цього реманенту існує можливість обриву. Із цієї причини слід кожного уважно перевіряти петлі на зношеність. При виявленні ознак ушкоджень і будь-яких сумнівів у надійності, потрібно без коливань придбати новий снаряд. Крім того, важливо проявляти особливу обережність, виконуючи вправи з тяги до голови.

Багато з людей, що хочуть привести своє тіло у форму й зміцнити здоров’я, вважають, що досягти хорошго ефекту можливо лише застосовуючи складні тренажери. У дійсності гімнастичний джгут — доступне й недороге пристосування для тренувань, перевірене часом і довело свою результативність. З ним можна тренуватися, навіть перебуваючи в діловій поїздці або подорожуючи. Таким чином, за допомогою гімнастичного джгута, можна постійно підтримувати оптимальну фізичну форму.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию