Як зав’язати вузол для гімнастичних кілець

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

У гімнастиці важлива безпека. Травми бувають часто й зі справним спорядженням, фірмовими снарядами, оскільки заняття передбачають екстремальні вправи, поєднані з великим навантаженням. Потрібно досягти максимальної безпеки за допомогою техніки виконання вправ і дотримуватися правил експлуатації снарядів. Гімнастичний вузол для кілець, який сам затягується, відіграє велику роль у зберігані здоров’я гімнаста при виконанні вправ на кільці Звичайно, зараз пропонуються різні кріплення як для кілець, так і для канату, але все-таки правильно в’язати вузол потрібно вміти, тому що це — класика, яка допоможе, у тому числі й для самостійного виготовлення і монтажу цих гімнастичних снарядів.

Вправа

Характеристика снаряда

Кільця в гімнастиці — цікавий снаряд, що дозволяє займатися не тільки в спортивному залі, але й удома, на природі. Якщо мати ці «бублики» і мотузку, їх можна пов’язати в будь-якому місці. Вони вкрай добре розвивають м’язи торса, рук, плечей, тому що при вправах у якості вантажу виступає власне тіло, але навантаження можна дати незрівнянно більшою кількістю способів, ніж на звичайному турніку. Коли вправи ускладнюються, ривки дають м’язам більшу нагрузку за рахунок прискорення ваги людини.

Дитячі

Але можна займатися й не дуже тренованій людині, тому що тренування може передбачати десятки різних варіантів вправ. Особливий інтерес до кілець проявляють діти — на них можна не тільки займатися, але й гойдатися, немов на гойдалці, це також розвиваюча дія. Щоб не було небезпечних несподіванок, потрібно вміти правильно прив’язувати кільця, для цього потрібно вивчити спеціальні вузли.

Кріплення канату до перекладини

Якщо самому кріпити мотузк до перекладини, то потрібно робити вузол, що самозатягується, тобто вузол, который под дією силы знизу будет сильніше затягуватися. Але в цьому випадку виникає питання безпеки через можливість висмикування вільного кінця.

Кріплення до перекладини

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Вузли, представлені тут, досить надійні, але, якщо матеріал і товщина канату дозволяє, бажано зав’язувати на кінці «страховку», тобто звичайний вузол навколо основного канату.

Спосіб кріплення до перекладини

Кріплення кільця до канату

Багато гімнастичних кілець для дітей і підлітків (любительського характеру, виробників Тинейджер, Карусель, Комета, Kampfer) кріпляться спеціальними металевими фіксаторами або обладнанням навісного характеру, за допомогою яких також можна регулювати довжину. Для них існує спеціальний вузол.

Регулювання довжини

Професійні кільця мають своє, фіксоване кріплення, але якщо кріпити гімнастичні кільця звичайним канатом, можете вибрати серед декількох варіантів вузлів. Вузли хороші, але при складних вправах виникають перевантаження, і, щоб канат, особливо синтетичний не вирвало, залишайте наприкінці трохи мотузки на звичайний, накручений на основну мотузку, страхувальний вузол. Якщо ж довжини канату не вистачає, прикрутіть щільно вільний кінець до мотузки шовковою ниткою, або чимсь подібним, що буде утримувати кінець. Не нехтуйте безпекою й зможете спокійно тримати в руках гімнастичних кільця навіть на найскладніших, екстремальних вправах.

Кріплення до кілець

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию