Вибір туфлів і босоніжок для європейської та латиноамериканської програми бальних танців

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Бальні танці — це не тільки творчість, але і спорт. Постійні тренування, конкурси, турніри створюють значну нагрузку на організм, особливо сильно втомлюються ноги. Від постановки ніг залежить постава, а значить і рух рук. Взуття — найбільш непомітна для глядача, але найважливіша для танцівника частина танцювального костюму. У добре підібраних тулях стопа працює правильно і можно танцювати не тільки красиво, а й безпечно, бо на паркеті можна отримати травму — забій, розтягнення, вивих, а то і перелом.

Змагання

Рейтингові

Рейтинговими туфлями називається взуття для танцівників, які тільки починають займатися. У дівчат висота блок-каблука не повинна перевищувати 3,5 сантиметри (бажано не більш, як три сантиметри), у хлопчинків висота каблука не повинна перевищувати 2,5 сантиметри (бажано не більш, як два сантиметри).

Цей вид взуття повинен бути строгим. Стрази та інші прикраси, які прикрашають взуття старших спортсменів, не припустимі. Головне у рейтингових туфлях — безпека. Звичайно, діти ростуть, і можна взяти більш вільне взуття (на півсантиметра більше), щоби через три місяці не купувати нову пару, але з міркувань безпеки туфлі не повинні бути надто великими, щоби не вивихнути ногу.

Дітям достатньо купити одну пару взуття, в них вони можуть займатися в латиноамериканській та європейській програмі. Але коли діти підростуть, доведеться купувати для кожної програми окрему пару взуття, оскільки у європейській програмі кроки починаються з каблука, в латинській програмі крок робиться витягнутим носком, ці властивості враховуються у взутті для бальних танців.

Турнір

Латиноамериканська програма

Каблуки жіночих босоніжок для латиноамериканської танцювальної програми мають висоту від 5 до 10 сантиметрів. П’ятка повинна бути закритою, обов’язкова наявність ремінця. Ремінець може бути закріплений під стопою, а також на щиколотці, хоч краще, щоб ремінець був закріплений під стопою, так безпечніше. Оскільки в латиноамериканських танцях багато стрибків і складних трюків, обов’язкова на ічність м’якого та гнучкого супінатора.

Висоту каблука потрібно підбирати індивідуально. Він залежить не тільки від росту, зручності, але і від анатомічної будови ступні. Потріно враховувати, що чим вищий каблук, тим більше навантаження на ноги і на хребет, на високих каблуках важко танцювати і від тривалого виступу можуть набрякати ноги. Щоби уникнути відчуття важкості в ногах, краще взяти каблук якомога нижчим.

Чим більше практики, тим можна вищим взяти кабулук. Чим вище взуття, тим більша імовірність травми, тому початківцям потрібно купувати босоніжки з невисоким каблуком.

Чоловічі туфлі мають каблук від 3,5 до 4 сантиметрів. Супінатор більш гнучкий, ніж у взутті для європейської програми.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Чоловічі

Європейська програма

Жіночі туфлі (вони з вигляду нагадують туфлі-човники) мають каблук заввишки від 5 до 7 сантиметрв. Носок закритий, іноді округлий, але найчастіше гострий.

Є моделі без ремінця і з ремінцем. Краще взяти з ремінцем, він надійно зафіксує стопу і туфель не загубиться під час виступу.

У чоловіків висота каблука складає від 2 до 2,5 сантиметрів. Супінатор більш довгий, ніж в латиноамериканській програмів.

Жіночі

Для тренувань

Тренуватися краще в спеціальному тренувальному взутті — це можуть бути звичайні танцювальні туфлі, а також танцювальні кросівки і джазовки. Дівчатам краще займатися на широкому каблуці (туфлі з широким каблуком з вигляду схожі на чоловічі танцювальні туфлі), а також бажано, щоби вони якомога сильніше облягали ногу і були якомога більш закритими, це надасть стійкості і дозволить мінімізувати імовірність травми. Взуття не повинно бути незручним, воно не повинно сковувати рухи.

У звичайних туфлях (в яких ми ходимо по вулиці) на тренуваннях займатися не можна, оскільки танцювальні туфлі робляться з м’якої шкіри, яка повтрорює анатомію супні, у ній тонка підошва, вони мають гнучкий супінатор (особливо еластичний супінатор у взутті для латиноамериканскьої програми). У звичайних туфлях рухи можуть бути скутими, через що рухи будуть неточними.

Особливості

Особливості танцювального взуття:

  1. На відміну від рейтингового взуття (їх можна купувати трохи «на виріст»), дорослі туфлі повинні відповідати розміру.
  2. У латинській програмі носок може трохи виступати за підошву.
  3. Туфлі для стандартної програми можуть бути при купівлі трохи тісними, шкіра з часом розтягнеться. Якщо взуття на нозі сидить вільно, воно може через декілька занять розтягнутися і стати надто великим.
  4. Каблук повинен бути комфортним. Потрібно надіти взуття і постояти дві хвилини. Якщо з’явиться втома, каблук занадто високий. Маленьким дівчаткам не можна займатися на каблуці заввишки понад 3,5 сантиметра. У старших дівчат, якщо у них немає достатньої танцювальної практики, каблук не повинен бути вищим, ніж 3,5 сантиметра.
  5. На каблук бажано надягати накаблучники, вони допоможуть зберегти рівновагу, набійка не буде стиратися, паркет не буде дряпатися.
  6. Накаблучники бувають прозорими або чорними, їх виробляють із силікону. Перед тим, як одягнути накаблучник, його потрібно розм’якшити, нагрівши феном.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию